Hakkımızda

Değerli Mesele dostu,
Basılı yayın hayatına Aralık 2016 itibarıyla son veren Mesele Dergisi, 1 Ocak 2017’den bu yana mesele121.org adresinde yayınına devam ediyor.
Neden mesele121?
Çünkü 10 yıl boyunca kesintisiz her ay yayınlanan Mesele 120. sayısı ile matbaalara veda etti ve internet 121. sayımız oldu.
Mesele’de amacımız kitaplar üzerinden Türkiye’yi ve dünyayı tartışmak ama sadece kitapla sınırlamıyoruz tabii ki…
Öncelikle “Sözümüz” var. Söyleyecek bir şeyiniz yoksa yayıncılık yapmanın da anlamı kalmıyor…
Sizin sözünüz de bizim için çok değerli… Hakemli dergi olmasak da belli kriterlerimiz var. [email protected] adresine gönderdiğiniz tüm yazıları okuyoruz, değerlendiriyoruz.

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Caz Müziğinin Yön Verdiği Filmler

30 Haziran @ 14:30 - 17:00

İBB Kültür, “Her yerde, herkes için sanat” mottosuyla 27-30 Haziran 2024 tarihlerinde ikincisi düzenlenen “Adalar’da Caz” ile Büyükada Taş Mektep’te tüm İstanbulluları müzik ve sanat dolu bir güne davet ediyor!

Caz müziği ve film dünyasının önde gelen isimleri Yüksel Aksu, Seren Yüce, Cenk Erdoğan, Erdem Özkan, Büyükada Taş Mektep’te “Caz Müziğinin Yön Verdiği Filmler” başlıklı bir söyleşi gerçekleştirecek. Söyleşide, caz müziğinin film endüstrisine nasıl yön verdiği, filmlerdeki kullanımı ve cazın görsel hikaye anlatımındaki rolü ele alınacak. Katılımcılar, usta isimlerin deneyimlerinden ve görüşlerinden faydalanma fırsatı bulacaklar.

“Adalar’da Caz”ın tüm programını öğrenmek için

Adalar’da Caz, 27 Haziran’da başlıyor

 

Detaylar

Tarih:
30 Haziran
Saat:
14:30 - 17:00
Etkinlik Kategori:

Mekan

Taş Mektep
Nizam, Türkoğlu Sk. No:2
Büyükada,İstanbul34970
+ Google Haritalar
Verified by MonsterInsights