Hakkımızda

Değerli Mesele dostu,
Basılı yayın hayatına Aralık 2016 itibarıyla son veren Mesele Dergisi, 1 Ocak 2017’den bu yana mesele121.org adresinde yayınına devam ediyor.
Neden mesele121?
Çünkü 10 yıl boyunca kesintisiz her ay yayınlanan Mesele 120. sayısı ile matbaalara veda etti ve internet 121. sayımız oldu.
Mesele’de amacımız kitaplar üzerinden Türkiye’yi ve dünyayı tartışmak ama sadece kitapla sınırlamıyoruz tabii ki…
Öncelikle “Sözümüz” var. Söyleyecek bir şeyiniz yoksa yayıncılık yapmanın da anlamı kalmıyor…
Sizin sözünüz de bizim için çok değerli… Hakemli dergi olmasak da belli kriterlerimiz var. [email protected] adresine gönderdiğiniz tüm yazıları okuyoruz, değerlendiriyoruz.

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

50. Yıl Edebiyat Matineleri: Haziranda Ölmek Zor

1 Haziran @ 19:00 - 21:00

“Haziranda ölmek zor” demişti Hasan Hüseyin bir şiirinde, Türkiye Yazarlar Sendikası da 50. Yıl Matinesi’ni bu ay “haziran yitikleri”ne ayırdı. Edebiyatımızın usta kalemleri Nâzım Hikmet, Orhan Kemal, Ahmed Arif, Hasan İzzettin Dinamo, Cahit Irgat, Cahit Külebi, Kemal Özer, Mehmet Başaran, Erdoğan Alkan, Hulki Aktunç öyküleri, şiirleri, anılarıyla aramızda olacak.


Etkinlikten en az 15 dakika önce gelmenizi, etkinlik sırasında salona giriş çıkış yapmamanızı, salona girmeden önce cep telefonu ve saat alarmlarınızı kapatmanızı, etkinlik sırasında fotoğraf ve film çekimi yapmamanızı önemle rica ederiz.

Detaylar

Tarih:
1 Haziran
Saat:
19:00 - 21:00
Etkinlik Kategori:

Organizatör

Türkiye Yazarlar Sendikası

Mekan

Barış Manço Kültür Merkezi
Caferağa, Nailbey Sk.
Kadıköy,İstanbul34710Türkiye
Verified by MonsterInsights