Hakkımızda

Değerli Mesele dostu,
Basılı yayın hayatına Aralık 2016 itibarıyla son veren Mesele Dergisi, 1 Ocak 2017’den bu yana mesele121.org adresinde yayınına devam ediyor.
Neden mesele121?
Çünkü 10 yıl boyunca kesintisiz her ay yayınlanan Mesele 120. sayısı ile matbaalara veda etti ve internet 121. sayımız oldu.
Mesele’de amacımız kitaplar üzerinden Türkiye’yi ve dünyayı tartışmak ama sadece kitapla sınırlamıyoruz tabii ki…
Öncelikle “Sözümüz” var. Söyleyecek bir şeyiniz yoksa yayıncılık yapmanın da anlamı kalmıyor…
Sizin sözünüz de bizim için çok değerli… Hakemli dergi olmasak da belli kriterlerimiz var. [email protected] adresine gönderdiğiniz tüm yazıları okuyoruz, değerlendiriyoruz.

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ayşenur Tanrıverdi imza günü

18 Mayıs @ 16:00 - 18:00

Mesele 121 yazarı Ayşenur  Tanrıverdi, Ekim 2023’te İletişim Yayınları etiketiyle yayınlanan Serinlikler kitabını imzalayacak.

Serinlikler
Ayşenur Tanrıverdi
İletişim Yayınları
Ekim 2023, 119 sayfa

Ayşenur Tanrıverdi, Serinlikler’de yaşamla uyumsuz kişilerin düşüncelerine sızıyor. Bazen hiçbir şey yapmadan izleyerek, bazen de intikam içgüdüsüyle yeniden inşa edilen mutlulukların, insanın kendisi ile karşı karşıya kaldığı sahici ve benzersiz anların peşine düşüyor. Yaşama sevincine karışan can sıkıntılarını, utançtan beslenen arzuları, gerçekleri, gerçeğe uymayanları ve insanın özünden kopan delilikleri bir serinlik anında sahneliyor.

Tanrıverdi’nin 2019 yılında h2o Kitap etiketiyle yayınlanan Yeryüzünün Derinliklerinde Olup Bitenler adlı bir öykü kitabı bulunuyor.

 

Detaylar

Tarih:
18 Mayıs
Saat:
16:00 - 18:00
Etkinlik Kategori:

Mekan

Robinson Crusoe
Asmalı Mescit, Salt Beyoğlu, İstiklal Cd. 136 D:1
Beyoğlu,İstanbul34433
+ Google Haritalar
Verified by MonsterInsights